S hlavným sídlom na Slovensku a s obchodnými zastúpeniami v Maďarsku a v Českej republike postupne budujeme sieť, ktorou zabezpečujeme dodávku produktov a poskytovanie služieb v oblasti distiribúcie chemicko-technologických produktov.

Kora - o firme

Distribúcia chemických produktov

Naše služby

Image

Technické a komoditné termoplasty

Počas 25 rokov prinášame na lokálne trhy, produkty globálnych lídrov v oblasti technických a komoditných plastov. Naše portfólio produktov tvorí ucelená rada od komoditných plastov a plnív, až po vysokošpecializované technické termoplasty pre tie najnáročnejšie aplikácie pre automobilový, letecký a medicínsky priemysel.
Našou úlohou je dodávať popri správne zvolenom produkte aj súbor komplexných služieb, šitých na mieru konkrétnemu zákazníkovi.

Oleje, mazivá a rezné kvapaliny

V rámci našej najmladšej obchodnej skupiny, prinášame na slovenský trh profesionálne produkty od spoločnosti Georg Oest Mineralölwerk GmbH. Do ponuky sme zaradil komplex olejov a mazív pre obrábanie a tvárnenie kovov , oleje pre konzerváciu a produkty pre odmasťovanie. Našou snahou je tiež poskytovať komplexný servis a poradenstvo pri správnom nasadení , efektívnom a ekologickom používaní našich produktov. Pre klientov dokážeme zabezpečiť komplexný fluid manažment.

Image
Produkty pre stavebníctvo

Produkty pre stavebníctvo

Anorganické a organické pigmenty, titánová bieloba, hlinitanové cementy, celulózové a polypropylénové mikro vlákna tvoria základ ponuky pre oblasť výroby stavebných hmôt. Spolu s kvalitným poradenstvom a efektívnou logistikou dokážeme dostať Našich klientov na čelo konkurenčného boja o zákazníka. Pre všetky naše produkty dokážeme efektívne napomôcť pri procese certifikácie finálneho produktu u zákazníka.

Textilný a gumárenský priemysel

Dorlastan a Rioca tvoria základ produktov pre textilný priemysel. Elastany vhodné pre všetky typy aplikácie od najjemnejších jemností po vysoko výkonné vlákna vhodné do najťažších podmienok pre profesionálov v armáde alebo v požiarnom zbore.

Textilný a gumárenský priemysel
Produkty na výrobu náterových látok

Produkty pre výrobu náterových látok

Kvalitné produkty od renomovaných firiem z celého sveta tvoria, produktový rad zahŕňajúci plnivá, spojivá, pigmenty, aditíva a špeciality, ktoré tvoria základ pre výrobu kvalitných náterových hmôt a lakov. Našou najväčšou pridanou hodnotou v tejto oblasti, je schopnosť vyladiť receptúry klientov, tak aby spĺňali všetky technické, ekologické a ekonomické požiadavky moderných náterových hmôt. Sme popredný dodávateľ biocídov a dokážeme zabezpečiť komplexnú podporu v rámci potrebnej legislatívy

Aktuality a novinky

Najnovšie aktuality KORA a.s.

Naši partneri

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 2
Client 1
Client 3
Client 4

Budeme Vás kontaktovať

Získajte viac informácií

Prosím, vyplňte požadované pole
Prosím, vyplňte požadované pole
Image