Najnovšie novinky a aktuality

KORA a.s.

Účasť spoločnosti KORA na Tronox Partnership Event v Rotterdame

Naša nedávna účasť na Tronox Industry Conference v Rotterdame bola veľmi inšpiratívnou skúsenosťou. Toto medzinárodné podujatie otvára dvere do sveta najnovších trendov v oblasti náterových hmôt na báze TiO2. Dvojdňový program bol nabitý zaujímavými prednáškami, diskusiami s poprednými odborníkmi a stretnutiami s partnermi z brandže z celého sveta.

CEO firmy KORA Peter Horal v prestížnom magazíne Forbes

Úspech spoločnosti KORA, distribútora chemicko-technologických produktov pre strednú Európu, sa stal predmetom rozhovoru, ktorý bol zverejnený v magazíne Forbes. Jej CEO Peter Horal odpovedal na otázky týkajúce sa plánov, prezradil i budúce smerovanie firmy a taktiež odhalil, ako získava kvalifikovaných nových ľudí, ktorí sú súčasťou tímu.

KORA napreduje aj po 30-tich rokoch

Trenčianska firma KORA, ktorá predáva chemicko-technologické produkty, pokračuje vo svojom úspechu a nedávno oslávila 30-te výročie založenia a pôsobenia na Slovensku. Počas týchto rokov sa jej podarilo vybudovať to, čo mnohým firmám nie.

KORA oslávila svoje 30. výročie zaujímavým programom

Dlhých 30 rokov skúseností, inovácií a neustáleho rozvoja. Toľko je firma KORA na ceste, z ktorej sa odvážne pozerá do budúcnosti a nebojí sa nových výziev. Úspech preto oslávila patrične so štipkou záhadnosti, ktorú sprevádzala zábava, hudba a dobré jedlo.

KORA a Premix predviedli na konferencii o plastoch inovatívne vodivé termoplasty

Významná konferencia v sektore, Stredoeurópske stretnutie v odvetví plastov 2023, ktorá sa uskutočnila 19. a 20. septembra v Budapešti, poskytla spoločnosti KORA ideálnu platformu, aby predstavila svoje inovatívne riešenia rôznorodému publiku odborníkov z odvetvia.

KORA sa zúčastní na konferencii o plastoch 19. a 20. septembra v Budapešti

Spoločnosť KORA sa v spolupráci s obchodným partnerom, spoločnosťou Premix, zúčastní nadchádzajúcej konferencie o plastoch, ktorá sa uskutoční 19. - 20. septembra.

logo

KORA a.s.
Zlatovská 27
911 05 TRENČÍN

IČO: 36321761
IČ DPH: SK2020178963

tel.: +421 (0)326 527 670
   

Income Tax Planning

    Technické termoplasty