Najnovšie novinky a aktuality

KORA a.s.

KORA oslávila svoje 30. výročie zaujímavým programom

KORA oslávila svoje 30. výročie zaujímavým programom

Dlhých 30 rokov skúseností, inovácií a neustáleho rozvoja. Toľko je firma KORA na ceste, z ktorej sa odvážne pozerá do budúcnosti a nebojí sa nových výziev. Úspech preto oslávila patrične so štipkou záhadnosti, ktorú sprevádzala zábava, hudba a dobré jedlo.

Spoločnosť KORA, známa svojim rodinným príbehom, to podobne poňala i na oslave. Stavila na komornejšiu zostavu, ktorú tvorili zamestnanci zo Slovenska i Maďarska vrátane pár bývalých pracovníkov, s ktorými KORA udržiava dobré vzťahy. V takomto rodinnom duchu sa niesol celý event na počesť úspechu firmy. 

Záhadný program ako prekvapenie

Oslava začala v priestoroch podniku, kde sa ľudia rozdelili do jednotlivých tímov. Program bol zahalený rúškom tajomstva, keďže nikto nevedel, čo ich čaká. Záhada sa postupne odhaľovala počas celého večera, pričom každý jeden bod programu bol prekvapením. 

Mozgové bunky si precvičili zamestnanci na pub quize, po ktorom nasledoval treasure hunt a rôzne iné súťaže v areály Ranchu 13 v Nemšovej. O hladné žalúdky sa postaral Marcel Ihňačák, ktorý ugriloval výborné jedlo a postaral sa tak o gastronomický zážitok. Zábavný hudobný workshop s hosťom La3no Cubano a následným koncertom bol skvelou čerešničkou na torte. 

Záver večera patril vyhlasovaniu víťazov treasure huntu, ktorí získali hodnotné ceny. Neodišli však všetci naprázdno. Každý z účastníkov dostal sklenenú plaketu k 30. výročiu KORA. V neskorých hodinách prišla sladká bodka v podobe krájania torty a voľnej zábavy až do rána.

Tagy :