Najnovšie novinky a aktuality

KORA a.s.

KORA sa zúčastní na konferencii o plastoch 19. a 20. septembra v Budapešti

KORA sa zúčastní na konferencii o plastoch 19. a 20. septembra v Budapešti

Spoločnosť KORA sa v spolupráci s obchodným partnerom, spoločnosťou Premix, zúčastní nadchádzajúcej konferencie o plastoch, ktorá sa uskutoční 19. - 20. septembra. Konferenciu vnímame ako vynikajúcu platformou na nadväzovanie kontaktov, výmenu poznatkov a podnetné diskusie, ktoré budú formovať budúcnosť odvetvia. Stretávajú sa tu lídri odvetvia, inovátori a odborníci, aby diskutovali o trendoch a novinkách v plastovom priemysle.

Spoločnosť KORA bola vždy odhodlaná dodávať klientom vysokokvalitné plastové riešenia. S cieľom ďalej rozširovať našu ponuku a poskytovať komplexné riešenia sme nadviazali partnerstvo so spoločnosťou Premix. Premix je vďaka svojim rozsiahlym znalostiam a skúsenostiam popredným poskytovateľom technických a komoditných riešení v oblasti termoplastov. Vďaka tomuto partnerstvu dokážeme ponúknuť širokú škálu produktov a služieb, od technických až po komoditné termoplasty, pre špecifické potreby maďarského trhu.

Na konferencii o plastoch predstavíme spolu so spoločnosťou Premix portfóliá so širokou škálou vysoko výkonných materiálov, ako aj riešenia, ktoré spĺňajú najvyššie priemyselné štandardy.

Viac o konferencii: https://www.plasticsmeeting.com/

Tagy :