Najnovšie novinky a aktuality

KORA a.s.

Moderný sklad spoločnosti KORA spĺňa najvyššie štandardy pre skladovanie chemikálií

Moderný sklad spoločnosti KORA spĺňa najvyššie štandardy pre skladovanie chemikálií

Spoločnosť KORA využíva špičkovú technológiu a moderné vybavenie na skladovanie chemikálií, ktoré zaručujú, že všetky chemikálie sú skladované v optimálnych podmienkach a s najvyššou úrovňou bezpečnosti. Nový logistický park KORA v Trenčíne spĺňa najvyššie svetové štandardy a certifikácie na skladovanie chemických látok.

Dopyt po chemických výrobkoch a látkach sa zvyšuje v dôsledku rastúcej industrializácie na celom svete. Manipulácia s týmito chemickými látkami a ich skladovanie však môže mať nepriaznivé účinky na životné prostredie a predstavovať zdravotné riziká pre ľudí. Kora preto pristúpila k revolučnému prístupu v skladovaní chemikálií a vybudovala najmodernejší sklad, ktorý spĺňa všetky legislatívne požiadavky na bezpečné skladovanie chemikálií.

Moderný sklad 21. storočia

Nový logistický sklad spoločnosti KORA poskytuje bezpečné miesto na skladovanie chemických látok. Nachádza v Trenčíne na Zlatovskej ulici, vďaka čomu má spoločnosť ľahký prístup k hlavným dopravným ťahom, čo uľahčuje prepravu chemikálií do a zo skladu. Logistický park je vybavený najmodernejšou technológiou a zariadením, aby sa zabezpečilo, že všetky chemikálie budú skladované v správnych podmienkach. Tento sklad nastavuje štandard, ako by mal moderný sklad vyzerať.

Najvyššie bezpečnostné certifikácie

Moderný logistický park spĺňa náročné priemyselné a legislatívne požiadavky na skladovanie chemikálií a získala aj všetky špecifické certifikácie. Skladový priestor je navrhnutý tak, aby sa zabránilo akýmkoľvek potenciálnym rizikám, ktoré môžu vzniknúť počas skladovania chemikálií.

Bezpapierový sklad s digitálnymi technológiami

Sklad Kora využíva digitálne riešenie, ktorý umožňuje jednoduché online sledovanie a monitorovanie chemických látok výhradne, bez nutnosti tlačiť dokumentáciu. Využívame moderný elektronický systém riadenia skladu WMS. Systém je navrhnutý tak, aby zefektívnil manažment skladu, eliminoval potenciálne riziká a znížil uhlíkovú stopu na skladovanie chemických látok. Sklad je vybavený najmodernejšou technológiou vrátane automatizovaných systémov pre riadenie zásob a kontrolu teploty. Technológia používaná v sklade zaisťuje, že všetky chemikálie sú skladované v správnych podmienkach a sú v prípade potreby ľahko dostupné.

Tagy :